Що таке Hope Boxes

Hope Boxes – це набір продуктів та засобів гігієни, які збирають у Львові, розрахований на місяць на сім’ю з трьох людей. За словами голови координаційної ради Hope.UA Анни Ткачик, фонд вирішив складати ці набори виключно з продуктів українських виробників, адже це допомагає використовувати кошти більш раціонально.

Цікаво Як переселенцям гарантовано отримати допомогу в Києві: Кличко пояснив алгоритм

“За кордоном продукти харчування та засоби гігієни були завжди дорожчими, ніж в Україні, а логістика додатково збільшувала вартість одиниці товару. Натомість зараз в Україні є потреба у підтримці національної економіки і вітчизняних виробників, та водночас залишилася і велика кількість людей, які потребують гуманітарної допомоги”, – підкреслила вона.


Hope Boxes роздають українцям, які потребують гуманітарної допомоги / Фото з фейсбуку Hope.ua

Hope.UA разом з гуртом "Без обмежень" вже передав 300 сімейних боксів за власні кошти на загальну суму понад 400 тисяч гривень для родин у Миколаєві. Але потреба в них значно більша: фонд вже отримав понад 35 тисяч заявок з різних куточків України, тож зараз шукає небайдужих людей, готових долучитися до цієї ініціативи та профінансувати наступні Hope Boxes.

Будь-яка людина, у тому числі з-за кордону, може долучитися до допомоги фінансово та побачити результат. Так вона не тільки допомагає українцям, але і піднімає нашу економіку,
– зауважує Анна Ткачик.

Гурт "Без обмежень" – амбасадор Hope.UA

Першим амбасадором Hope.UA став відомий український гурт "Без обмежень". Саме з музикантами команда благодійного фонду 14 червня відвідала Миколаїв, де, окрім 300 наборів Hope Boxes, передала військовим понад 50 бронежилетів та автомобіль. Окрім гуманітарної місії, гурт "Без обмежень" також завітав до військових, щоб підбадьорити їх у боротьбі за перемогу України.

Ми приїхали, у першу чергу, подякувати нашим військовим за захист нашої держави, за їхню звитягу. Звісно, ми підготували для них і багато музики. Також передаємо гігієнічні та фуд-бокси, які сформовані за стандартами ООН з розрахунком кілокалорій на одну людину,
– зазначив лідер гурту Сергій Танчинець.

Hope.UA – український благодійний фонд, який працює з перших днів війни задля забезпечення гуманітарних та тактичних потреб Міноборони і Збройних Сил, а також потреб цивільного населення, що проживає поблизу окупованих та на тимчасово окупованих територіях.

Як Hope.UA допомагає українцям і армії: дивіться відео

Основні напрямки роботи фонду:

 • будівництво соціального житла;
 • гуманітарна допомога;
 • юридична підтримка;
 • медична підтримка.

Гурт "Без обмежень" та представники фонду Hope.UA у Миколаєві / Фото Hope.UA

Спільних планів у благодійного фонду та гурту “Без обмежень” ще дуже багато – від забезпечення військових потрібною амуніцією до проєктів побудови житла для тих, хто залишився без нічого внаслідок російської агресії. Зокрема, фонд Hope.UA добудовує дитсадок в Ірпені, якому бракує ще 350 000 доларів на оздоблювальні роботи та благоустрій.

Дивіться також Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграв концерт у столичному метро: яскраві фото та відео

Для бізнесу – програма корпоративної соціальної відповідальності

Благодійний фонд Hope.UA розробив концепцію корпоративної соціальної відповідальності для бізнесу. Вона означає, що компанія не тільки працює для досягнення своїх фінансових цілей, але й допомагає суспільству, що особливо важливо для України в умовах війни. Корпоративна соціальна відповідальність має заохочувати підприємства працювати етично та над більш позитивним впливом на соціум.

Водночас філантропічна соціальна відповідальність виходить за межі простої максимально етичної діяльності та передбачає активне покращення суспільства. Вона часто асоціюється з пожертвуваннями грошей на благодійність, але насправді це ширше поняття – від інвестицій у громаду до участі в місцевих проєктах.

Категорії корпоративної соціальної відповідальності, які пропонує Hope.UA:

 • соціальне житло;
 • гуманітарна допомога (у тому числі Hope Boxes);
 • медична підтримка;
 • підтримка постраждалих сімей.

Співпраця з фондом Hope.UA: як можна допомогти

Механізм співпраці по корпоративній соціальній відповідальності:

 • підписуємо договір про співпрацю на місячну фіксовану роботу;
 • благодійний фонд щомісяця звітує про виконану роботу по всіх напрямках, готує звіт, який компанія зможе розмістити на своїх ресурсах;
 • Hope.UA публікує на своїх ресурсах інформацію про співпрацю з компанією.

Результати роботи Hope.UA спільно з гуртом “Без обмежень” / Фото Hope.UA