Пряма трансляція на
Останні випуски

Хорватія запропонувала Україні запозичити свій досвід

- Читать новость на русском

Хорватія пропонує Україні поділитися досвідом з реінтеграції окупованих територій.

З такою ініціативою з трибуни Генеральної Асамблеї ООН виступив прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович.

Зокрема, прем'єр навів приклад однієї з найуспішніших миротворчих місій. Йдеться про запровадження Тимчасової адміністрації ООН для Східної Славонії, яка закінчилася мирною реінтеграцією окупованих територій. Політик провів паралелі між подіями на Сході України із тими, що тривали в Хорватії упродовж 1996-1998 років.

Читайте також: У Росії відреагували на зустріч Порошенка й Трампа

"Ми пропонуємо це унікальне ноу-хау і свій величезний досвід в якості корисного додаткового вкладу в зусилля міжнародного співтовариства в подібних випадках, таких, як імплементація Мінських угод в Україні, де ми можемо провести багато паралелей", – зазначив прем'єр-міністр Хорватії Андрій Пленкович.

Нагадаємо, 20 вересня, Президент України Петро Порошенко під час виступу на Генасамблеї ООН нагадав про участь країни у миротворчих операціях у всьому світі. Президент зазначив, що сьогодні вже Україна потребує допомоги миротворців. Окрім цього, під час переговорів з генеральним секретарем ООН Антоніу Гуттерішем Петро Порошенко обговорив питання активного залучення ООН у врегулюванні ситуації на Донбасі.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі