Проконтролювати голосування депутатів в парламент несподівано прибув президент Петро Порошенко. Він виголосив палку промову і закликав нардепів голосувати "за".

"Блок Петра Порошенка" показав приклад зразкового голосування. Зі 142 нардепів цієї фракції 138 проголосувало "за", двоє утрималось (Ольга Богомолець та Наталія Новак) і двоє депутатів були відсутні.

Простежити за тим, як голосує його фракція також прийшов екс-прем'єр та досі лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк.

Як результат: 80 депутатів його фракції підтримали внесення змін до Конституції, лише один нардеп був відсутній.

Примітно, що "за" проголосувало більшість нардепів "Опозиційного блоку" — 38 з 44. Проти проголосував лише нардеп Мураєв.

20 з 26 депутатів від "Самопомочі" утрималось під час цього голосування.

Так само голосувала й більшість депутатів-радикалів, які буквально перед голосуванням збирались на засідання фракції, щоб остаточно вирішити, як голосувати.

У "Батьківщині" за проголосувало 13 з 19 нардепів.

Надія Савченко, яка перед голосуванням різко висловилась проти внесення будь-яких змін до Конституції, під час голосування витягнула картку і в результатах голосування вказано, що вона була відсутня.

У повному складі за проголосували депутати з групи "Воля народу" та "Відродження", які часто називають маріонетками влади.

Серед позафракційних були нардепи, які голосували, як за, так і проти.

Примітно, що на початку ранкового засідання Верховної Ради в залі зареєструвалось 324 депутати, в той час, як за зміни до Конституції назбиралось аж 335 голосів.