Таку думку сайту "24" висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

За словами експерта, судячи з непрямих даних, Порошенко не в захваті від ситуації навколо затримання сина міністра внутрішніх справ, але він не має впливу на НАБУ. Антикорупційне бюро, зазначає політолог, діє досить автономно у власних інтересах. До того ж, Порошенко певною мірою теж отримав проблеми від Бюро в зв'язку зі справою глави ДФС Насірова, заступника Міністерства оборони Павловського, бурштиновою справою, де фігурують депутати з БПП.

Зловживання в сфері держзакупок – неоране поле в боротьбі з корупцією. Ми побачимо продовження дій НАБУ в інших відомствах. Фактор резонансу принципово важливий для НАБУ. Справа повинна бути гучною. Бюро використовує принцип політичного паритету. Були справи, пов'язані з президентською командою, по "Народного фронту". Давно не було по "Опоблоку". Так що, як кажуть: приготуватися "Опоблоку",
– говорить Володимир Фесенко.

Нагадаємо, НАБУ в рамках розслідування провели обшуки і затримали сина міністра внутрішніх справ України Олександра Авакова і екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. За даними НАБУ, у 2015 році ці особи були причетні до закупівлі коштом Міністерства внутрішніх справ рюкзаків за ціною, суттєво вищою від середньоринкової. 1 листопада Солом’янський суд Києва відпустив Олександра Авакова під особисте зобов'язання.

Читайте також: Провокаційні рюкзаки: проти кого спрямоване розслідування щодо сина Авакова?