Звільнення Шокіна та Сакварелідзе

– Ці події показали негативний вплив на подальшу реформу ГПУ. Те, що Шокін був звільнений аж через місяць – це сталось тільки через те, що парламент тиждень не засідав. Цей конфлікт занадто політизований. І це стало причиною того, що Шокін звільнив Давида.

Що відбулось коли Шокін був гепрокурором? Він назначив Сакварелідзе, дав можливість звільнити 5 тисяч робітників ГПУ, почався відбір нових кадрів.

Робота Саакашвілі

– Саакашвілі є представником команди Президента. Не думаю, що є якась конкуренція між Саакашвілі та Порошенком і її бути не може.

Читайте також: Чи ефективний Саакашвілі, як губернатор: заступник голови АП оцінив роботу грузина-реформатора

Думаю, що результати могли б бути ефективнішими, тому що Міхеїлу треба до кінця сформувати одеську команду. Йому треба сконцентруватись на місцевій проблематиці та показати конкретні дії, як це роблять інші.

На сьогодні немає об'єктивних причин для звільнення Саакашвілі.

Кличко – голова Асоціація міст України

– Якщо згадувати, скільки було голосів за Кличка, то голосувало більшість делегатів. Із 55 членів ради Асоціації 49 виступили у підтримку Кличка, як голови Асоціації.

Думаю, у нас з Кличком може бути ще спільне політичне майбутнє, і не тільки.

Ефективінсть мера визначається не тільки ефективністю його дій, а й здатністю сформувати хорошу команду.

Домовленості Кличка та Порошенко

– У 2014 році Володимир Кличко прийняв мудре рішення, коли підтримав Петра Порошенка під час президентської кампанії, і Порошенко був обраний Президентом України у першому ж турі. Ну чому це сталось після того, як вони зустрілись (з Фірташем — "24")? Наскільки принципово, хто на якій зустрічі був? Домовились два політика — Кличко та Порошенко.

Нова коаліція

Все залежить від того, наскільки парламент прийме зріле політичне рішення і буде сформована нова коаліція або перезавантажена стара, то і буде визначений кандидат у прем'єри.

Порошенко не буде втрачати час і підтримає висунуту кандидатуру на пост прем'єра, щоби було сформовано новий уряд.

Читайте також: Остаточного списку кандидатів у новий Кабмін наразі немає, — Ковальчук

– На сьогодні, є тільки одна публічна позиція. Це БПП висунув в якості кандидата у прем'єри Гройсмана. Це публічний факт. Кінцеве рішення буде прийматись коаліцією, а не якоюсь фракцією або на Банковій.

Кандидатура Гройсмана

Коаліція буде нести відповідальність за висунутого кандидата. Але при цьому, більшу відповідальність нестиме БПП.

А внутрішньопартійна дискусія по Гройсману була. і по Яресько також була.

Ковальчук в уряді Гройсмана

– Я буду працювати на тій ділянці, де я буду раціонально використовувати свої знання і вміння. На сьогодні розглядається декілька форматів мого майбутнього – або в АП, або Кабміні.

Що стосується АП, я бачу чітко дуже сильну команду, яка сформована Борисом Ложкіним. Ця команда могла б стати стержнем будь-якого уряду.

Що стосується Кабміну, багато залежить від того, якою буде команда. Хочеться, щоби команда, як автомобіль, могла не тільки завестись, але і поїхати.

Читайте також: Ковальчук розповів, чи можна вважати Гройсмана аватаром Порошенка

Більше – дивіться у відео.