На чергування вони виходять декілька разів на тиждень. Дружинники запевняють, що точно закону не порушуватимуть. З хуліганами, незаконними забудовниками, браконьєрами боротимуться спільно з правоохоронцями.

От тільки правоохоронцям їхні дії, схоже, не завжди до вподоби. Представники дружини вже встигли побитися із поліцейськими у Кременчуці.

Читайте також: У Києві вийшли на марш проти "Національних дружин": фото

А от у Черкасах представники "національних дружин" не випускали депутатів міськради із залу засідань, поки ті не ухвалили бюджет. Такі дії не на жарт насторожують. Тож виникає запитання: можливо, новостворену структуру хоче хтось використати у власних інтересах? "Національні дружини" заснували ветерани полку "Азов". А азовців, нагадаю, дехто називає ручною армією Авакова.

Лідер полку, народний депутат Андрій Білецький, ці зв'язки спростовує. А радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі нашого телеканалу запевнив, що "Нацдружина" діє цілком у правовому полі.

Тим часом, рядові дружинники переконують: працюють" безкоштовно" та ще й "сплачують членські внески". І хочуть одного: "змінити життя людей". Поки що дружинників близько 1 тисячі. Однак, уже невдовзі, кажуть керівники організації, їх буде більше. І в лави, до речі, набирають людей, які мають дозвіл на володіння зброєю.