У парламенті відбулося три голосування щодо цього питання. Поіменні списки вже опубліковані на сайті Ради: 275 депутатів проголосували за надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності (жодного голосу "проти"), 265 – за затримання депутата (жодного голосу "проти") і 263 – за його арешт (1 – "проти").

Жодного голосу за арешт Онищенка не дали партія "Відродження" та депутатська група "Воля народу". З "Опозиційного блоку" за арешт проголосував лише Вадим Рабінович.

Майже зразкове голосування показали "Самопоміч" і Радикальна партія: усі з присутніх депутатів проголосували "за", по двоє парламентарів з кожної фракції були відсутні.

З "Батьківщини" утримався від голосування Григорій Немиря. Серед позафракційних не голосував Андрій Деркач, хоча був присутній на засіданні. З "Народного фронту" утримався Павло Пинзеник.

У БПП утрималися від голосування Ольга Богомолець і Валерій Давиденко. А не голосували Дмитро Голубов, Леонід Козаченко, Микола Паламарчук, Артур Палатний, Олексій Савченко, Руслан Сольвар, Олександр Урбанський та Геннадій Чекіта.

До слова, генпрокурор Юрій Луценко заявив перед голосуванням, що депутати, які голосуватимуть "проти", мають на це лише дві причини — "солідарність з корупційними діяннями Онищенка або пряме кормління із рук газової мафії".

Нагадаємо, самого Онищенка не було в сесійній залі під час розгляду питання. За словами керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, одіозний нардеп виїхав за межі України.

Народного депутата звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".