Пряма трансляція на
Останні випуски

Хто з команди Порошенка став власником вертолітного майданчика Януковича: розслідування

Вертолітний майданчик Януковича – це символ корупції попередньої влади. А ще під ним ховається величезний бізнес-центр. І от цей символ корупції отримав нового власника з президентської команди.

Конгресно-виставковий центр "Парковий" – це переговорні кімнати і конференц-зали, дата-центр, концерт-хол, виставкова зала, тераса з краєвидом на Дніпро, підземний та відкритий паркінги і, звісно, легендарний вертолітний майданчик, під прикриттям якого все це і зводилось.

Читайте також: Що змушує українців подавати в Європейський суд на Україну і скільки справ програла держава

Тут розташувались понад 20 тисяч престижних квадратних метрів, зі скандалом та оборудками побудованих в охоронній зоні ЮНЕСКО.

Нині навколо "Паркового" – букет кримінальних проваджень. Він будувався на сумнівні кошти фірм з орбіти Віктора Януковича. На будівництво витратили близько 300 мільйонів гривень. І потенційно ці 20 тисяч "квадратів" можуть бути конфіскованими на користь держави. Та, схоже, на комплекс є вже інші плани.

Уродженець Краматорську Сергій Московський став власником Fineroad, а отже "Паркового", у грудні 2017 року. До цього комплекс лишався в орбіті президента-втікача. Проте у коментарі британському журналісту BBC Московський заявив, що нічого не знає про Fineroad і кинув слухавку. Оця "забудькуватість" і наштовхує на думку, що власник він лише формальний, за документами. А це означає, що є і фактичний.

Хто насправді став власником надбань Януковича у "Парковому" – дивіться у програмі.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі