На війні загинув воїн Ігор Мартинюк, якому було всього 22 роки.

Дивіться також Поклали життя за благо країни: 6 українських артистів, які загинули на війні

Загибель Ігоря Мартинюка

Під час виконання бойового завдання загинув мешканець нашої громади Мартинюк Ігор Володимирович, старший лейтенант, командир групи спеціального призначення, житель села Вовків, 2001 року народження,
– вказали у міській раді.

Відомо, що захисник підірвався на російській міні, внаслідок чого отримав множинні осколкові поранення несумісні з життям.

Ігор Мартинюк загинув на війні / Перемишлянська міська рада

"Він був вірним сином України, який віддав своє життя заради миру та свободи нашої держави", – вказали у громаді.

Тіло Ігоря Мартинюка на батьківщині зустрічатимуть понеділок, 24 червня. До рідного Вовкова, як очікується, його тіло привезуть близько 15 – 16 години. З 19:30 розпочнеться парастас у рідному домі воїна.

У вівторок, з 25 червня, о 9 ранку, громадяни матимуть змогу відвідати домівку Героя, щоб віддати останню шану.

Орієнтовно о 10 годині скорботний кортеж виїде до Львова, де о 12 годині у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться чин похорону, о 12:30 розпочнеться церемонія прощання на площі Ринок, після чого Героя поховають на Личаківському кладовищі.

Нагадаємо, що днями стало відомо, що у важких боях проти ворога загинув інший захисник з Львівської області – Мар'ян Панько. Смерть він прийняв 4 травня поблизу Мар'їнки, що у Донецькій області. У військового лишився 5-річний син.