Оцінка діяльності

Вінник: Не потрібно оцінювати діяльність Президента у площині — «негативно» чи «позитивно». Найбільше, що він встиг зробити — це захистити Україну від російської агресії.

Луценко: Я вважаю, що не варто бути людиною, яка щось очікує від Президента. Після революції зазвичай обирають тимчасовий уряд та президента. Я позитивно оцінюю діяльність президента, бо Україна залишилась, як держава. Це відбулось завдяки українському народу, що показав себе і на фронті, і в тилу. Я думаю, що далі ми маємо обрати кращих президентів і парламентарів.

Останнім часом Президент почав прислухатися до більш широкого кола людей, а не до одних генералів.

Але є проблема про яку я не можу не згадати. Я маю на увазі, продовження справи Революції гідності і покарання вбивць Небесної сотні. У цій справі нам заважає прокурорська вертикаль, яка не дає відновити справедливість в Україні.

Виконання обіцянок

Вінник: Ніхто не думав, що в Україні почнуться реформи, а також пройде перезавантаження влади.

Луценко: Антикорупційне бюро зараз не створюється. Порошенко оголосив, що на це треба півроку, для України зараз — це ціла вічність, важливо на цьому шляху не зупинятися. Ми тут бачимо, де у системи є больові точки. Щодо обіцянок, то він перегнув з популізмом під час виборчої кампанії.

Повноваження президента

Луценко:Справа у тому, що у нас не все гаразд з конституційними устроєм. Де президент — цар. Я хочу, аби у нас пройшла конституційна реформа, де будуть чітко виділятись повноваження президента та уряду.