Про це сам захисник розповів на своїй сторінці у фейсбуці. Він також зазначив, що 19 жовтня офіційно завершив свою службу у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Розповімо далі, що відомо про Ілларіона Павлюка.

Читайте також У Міноборони розказали, як змінилася кількість жінок у ЗСУ за два роки

Чим займатиметься Павлюк

Він зазначив, що відтепер обіймає нову посаду – начальник Управління преси та інформації Міністерства оборони.

Нові задачі, новий амбітний напрямок, величезна відповідальність. Дякую Міністру оборони за те, що повірив в мене й мою команду! Разом – до перемоги! Слава Україні!
– написав він.

Ілларіон Павлюк також подякував ГУР за можливість носити сову на шевроні впродовж півтора року. За його словами, йому пощастило служити в українській розвідці.

Не випало, не трапилось, а саме пощастило. Командири були справжніми лідерами та бойовими побратимами. Ціную це. Все будувалося навколо доцільності, результату та здорового глузду. Вдячний за це. Мої товариші по розвідгрупі були надійними відчайдухами з головою на плечах. Живий завдяки цьому,
– наголосив він.

Павлюк подякував тим, хто забезпечував, оформлював, доставляв, висвітлював, всім тим, хто щодня працює на результат, вперто виконуючи свою роботу. Він подякував за довіру, підтримку та людське ставлення.

На війні ніколи не солодко. Але в ГУР МОУ було добре. Воєнна розвідка України – чіткий, швидкий та гнучкий механізм. Ефективний. Честь!
– додав він.

Що відомо про Ілларіона Павлюка

  • Ілларіон Павлюк народився 14 травня 1980 року у Скадовську, що на Херсонщині.
  • Він – письменник, продюсер, начальник Управління преси та інформації Міністерства оборони України, офіцер ЗСУ, учасник російсько-української війни, журналіст, документаліст.
  • Широкому загалу він відомий завдяки своїм бестселерам "Я бачу, вас цікавить пітьма", "Білий попіл", "Танець недоумка".
  • Відомо, що у 2015 році він брав участь у російсько-українській війні у складі добровольчого батальйону "Гарпун".
  • А від початку повномасштабного вторгнення мобілізувався до одного з підрозділів ГУР МО. З 2023 року він служить у Міністерстві оборони України.