Інформаційна-розважальна система Sync 3

Передусім, попередня версія працювала на програмному забезпечення Microsoft. Новинка ж базується на операційці BlackBerry QNX, доопрацьованій спеціалістами Panasonic. Це позитивно позначилось на швидкодії системи в цілому, крім того з'явився новий інтуїтивний інтерфейс, а функція розпізнавання голосу стала досконалішою.

Запустити її можна спеціальною кнопкою на кермі. Щоб встановити пункт призначення, тепер не обов'язково називати повну адресу, достатньо вимовити назву об'єкту – приміром, "аеропорт" чи "лікарня". 8-дюймовий сенсорний дисплей апаратно залишився попереднім, однак тепер він краще реагує на дотики і керування жестами.

Кількість доступних додатків зросла до 40, серед них - чимало мультимедійних сервісів і програм, які спрощують життя водія. А ще Sync 3 здатна автоматично оновлюватися через мобільний інтернет або ж через Wi-Fi, коли авто опиниться в зоні його дії.

Перші автомобілі з цією системою вийдуть на ринок у 2015 році.

Віртуальна реальність

Компанія Runtastic, відома завдяки однойменному фітнес-додатку, розробила спеціальне програмне забезпечення для шолому віртуальної реальності Oculus Rift. Додаток передбачає проведення семихвилинного тренування у віртуальному середовищі. Так, стоячи посеред своєї кімнати, користувач може опинитися в іншому приміщенні чи на вершині пагорбу, або ж навіть у чорній дірі. З часом розробники обіцяють розширити перелік локацій.

Під час тренування індивідуальний тренер покаже, які вправи і як краще виконувати. У Runtastic кажуть, що цей асистент з високою точністю копіює рухи професійних спортсменів. Крім того, користувач може бачити поточний прогрес у виконанні вправ, а також за обраний період. Своїми досягненнями можна ділитися з друзями.

Майбутнє комп'ютерних ігор

Компанія NVIDIA продемонструвала фізику об'єктів у майбутніх комп'ютерних іграх. Нова технологія PhysX FleX надзвичайно реалістично промальовує дим, воду, тканину та інші динамічні об'єкти. Особливої уваги заслуговує їхня взаємодія з іншими предметами.