Також міністр внутрішніх справ наголосив, що Нацполіція вже направила до Інтерполу відповідне попередження про російську провокацію. Про це мовиться у повідомленні на сайті МВС.

Важливо Логічного зв'язку геть немає, – МВС про російське звинувачення Марківа

Аваков додав, що раніше спроби режиму Путіна організувати фейкову справу щодо Марківа провалилися в суді Італії. Тож тепер, за словами очільника МВС, Путін намагається використати інструменти Інтерполу.

Однак, Інтерпол – серйозна міжнародна організація, яка не допускає таких дешевих провокацій. Єдине, чого домігся Слідчий комітет Росії – Віталій Марків поки не зможе подорожувати Золотим кільцем Росії. Але так буде не завжди,
– підкреслив Аваков.

Повідомляється, що ще 11 грудня українського бюро Інтерполу направило до генерального секретаріату інформацію про можливу спробу використання інформаційної системи Інтерполу щодо Марківа.

Раніше російське слідство пред'явило Марківу обвинувачення у вбивстві громадянина Росії Андрія Миронова та італійського фотографа Андреа Рокеллі під Слов'янськом у 2014 році.

Актуально Шиють довічне: у Росії пред'явили обвинувачення Віталію Марківу

Справа Марківа: що варто знати

  • Віталій Марків понад 3 роки провів у в'язниці в Італії. І причиною цього стала російська пропаганда.
  • Втім, потім українського нацгвардійця повністю виправдали, адже суду довели, що він не причетний до смерті журналістів.
  • В українському уряді одразу після подій заявляли, що журналістів, які, до слова, не узгоджували з владою України свою поїздку на Донбас, де тривали активні бойові дії, обстріляли саме бойовики.
  • Натомість Росія їх виправдовує та запевняє: стріляли українські воїни. До слова, Андрій Миронов не був прихильником російського режиму Володимира Путіна.