Сьогодні сервіси пропонують сучасні та комфортні умови виклику авто – завантажив додаток, вказав місце локації чи точну адресу та кінцеву точку маршруту. Також є багато функцій, які не лише про зручність, а й фінансову сторону, адже клієнт одразу знає точну вартість поїздки та має кілька варіантів для вибору – стандарт, комфорт, бізнес-клас тощо. Якщо вартість не підходить, він може не підтверджувати замовлення.

Безпеку поїздки частково гарантує й рейтинг водія та тривалість його співпраці з конкретним сервісом. Але деякі сервіси пішли далі та інвестували більше у безпеку пасажирів.

Кнопка SOS для екстрених ситуацій у дорозі

Онлайн-сервіс виклику авто Uklon запустив кнопку SOS для екстрених ситуацій у дорозі, коли пасажиру необхідна миттєва допомога, за допомогою неї можна викликати екстрену службу. Ця функція вже доступна для всіх користувачів в Україні та Молдові.

Як працює нова функція

На початку кожної поїздки на екрані у застосунку Uklon з’являється кнопка SOS. Вона створена для випадків, коли пасажиру загрожує небезпека. Це нововведення стало частиною ініціативи компанії "Безпекопатруль", яку компанія запустила у жовтні та розповідає про нові функції для безпечних поїздок у форматі серії роликів. Нова функція "Кнопка SOS" доповнює вже існуючі: контроль швидкості авто та "чорний список" для водія та пасажира.

Герої компанії "Безпекопатруль" показали, як працює кнопка SOS : відео

Функція працює наступним чином:

  • при натисканні на кнопку SOS йде миттєве сповіщення оператора контакт-центру Uklon
  • оператор зв'язується з пасажиром для з'ясування ситуації
  • одразу передає дані до екстреної служби допомоги
  • в режимі реального часу оновлюються координати авто, щоб за потреби надати актуальні координати поліції чи іншій службі

Співзасновник та операційний директор компанії Uklon Сергій Смусь розповідає, що Uklon інвестує багато часу та ресурсів у комфорт та безпеку пасажирів. Сьогодні мільйони поїздок Uklon по Україні застраховані на суму до 1 млн гривень, а для кожної категорії користувачів є свої опції, щоб поїздка пройшла за їхніми правилами.

"Наприклад, для батьків доступна окрема функція – замовити авто з дитячим кріслом залежно від віку дитини, а власники авто за допомогою функції "Драйвер" можуть безпечно дістатися пункту призначення. Кнопка SOS доповнила решту наших ТОП-функцій в рамках ініціативи "Безпекопатруль" від Uklon", – додає Сергій Смусь.

Додамо, що Uklon є найбільшим онлайн-сервісом виклику авто в Україні із покриттям 27 міст.