Про це інформує BBC.

Читайте також: Іран ніколи не повинен володіти ядерною зброєю, – Макрон

Ми хочемо розповісти про таємниці атомної діяльності Ірану. Ця розповідь заснована на даних, отриманих розвідкою Ізраїлю,
– заявив прем'єр-міністр Ізраїлю.

За словами Нетаньяху, Ізраїль отримав 55 тисяч сторінок матеріалів, які свідчать про порушення Іраном ядерної угоди, підписаної у 2015 році та спрямованої на обмеження ядерної програми.

"Іран збрехав і після підписання угоди ще активніше почав розвивати військову складову своєї ядерної програми", – наголосив Беньямін Нетаньягу.

Як зазначив прем'єр-міністр Ізраїлю, у розпорядженні Ізраїлю є понад 55 тисяч сторінок документу, а також фотографії, що підтверджують вину Ірану.

Нагадаємо, у липні 2015 року Іран і шість країн – США, Росія, Китай, Велика Британія, Франція та Німеччина – приєдналися до угоди про програму розвитку мирного атома в Ірані, на підставі якої з Ірану були зняті міжнародні санкції.

Напередодні президент Франції Еммануель Макрон заявив, що не існує іншого запасного плану щодо ядерної угоди з Іраном. Мовиться, що Сполучені Штати повинні підтримувати договір, поки не буде кращого варіанту.

24 квітня президент Франції Еммануель Макрон запропонував виробити новий договір щодо "іранського атома".