Зазначалося, що президентський гелікоптер був змушений приземлитися через погану погоду, і президенту країни нічого не загрожує. Однак, вочевидь ситуація дещо змінилася. Водночас за попередньою інформацією, рятувальники досі намагаються дістатися до місця аварії. Важкі погодні умови та сильний туман ускладнили роботу.

Дивіться також Президент Ірану Раїсі, ймовірно, потрапив у авіакатастрофу: він летів на російському Мі-171

Сподіваються на краще

Reuters із посиланням на неназваного іранського чиновника пише, що внаслідок аварійної посадки вертольота президента Ірану Ібрагіма Раїсі його життя перебуває "під загрозою".

Зокрема, зазначається, що також в аварії міг постраждати іранський міністр закордонних справ Хоссейн Абдуллахіан. Попередньо, він та ще кілька офіційних осіб також перебували на борту.

Ми все ще сподіваємося, але інформація, що надходить з місця катастрофи, викликає занепокоєння,
– стверджує неназваний іранський чиновник.

Як повідомляло державне інформаційне агентство IRNA, рятувальні роботи ускладнює потужна негода, зокрема й сильний туман. Водночас державне телебачення Ірану припинило трансляцію звичайних програм.

Агенція Fars закликає іранців молитися за президента Ібрагіма Раїсі. У кутку телеекранів транслюють пошукові роботи команд рятувальників, які пішки обшукують гірську місцевість у густому тумані.

Що відомо про інцидент з іранським президентом

  • AP пише, що станом на зараз немає жодної інформації про те, що сталося з бортом, а також те, хто саме перебував на ньому. Напівофіційні інформаційні агентства по-різному пояснювали те, що відбувається.
  • Раїсі перебував в Азербайджані у неділю зранку, де разом з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим урочисто відкрив дамбу. Ця дамба є третьою, яку обидві країни побудували на річці Арас.
  • Згідно з деякими оприлюдненими даними, це трапилося в районі азербайджанського міста Джульфа. Президент Ірану саме повертався з Азербайджану, де мав зустріч із президентом Ільхамом Алієвим.
  • Зокрема, агентство Tasnim зазначає, що один із наближених президента Ірану вийшов на зв'язок через супутниковий зв'язок. Крім Раїсі у гелікоптері перебували ще кілька офіційних осіб, зокрема міністр закордонних справ Ірану.