Кумедні та метикуваті Іскорки Міо, Пум, Бринь і Жуж повсякчас опиняються в таких самих життєвих ситуаціях, що й діти, і застосовують свої "суперсили" – навички й знання. А маленькі глядачі впізнають себе у вчинках та емоціях кмітливих персонажів, переймаючи в них "суперсили".

Цікаво Обирайте разом з дітьми: найкращі книги для дошкільнят та їхніх батьків

Мультсеріал, що розвиває

Кожна серія має захопливий сюжет, який розгортається в різноманітних локаціях: від Українських Карпат до екзотичного Токіо, від домашньої бібліотеки до міського парку. Допитливі і співчутливі Іскорки постійно знайомляться з новими друзями, серед яких навіть знаний усіма пес Патрон. Разом із ними діти вчаться краще ладнати з однолітками й дорослими, розуміти свої емоції, доглядати за собою та пізнавати навколишній світ.

ЮНІСЕФ розробляє додаткові підходи й інструменти, які можуть використовувати як вихователі, так і самі батьки, щоб розвиток дітей продовжувався попри війну. Кожна історія мультфільму підтримує навчання через візуальні стимули, роблячи засвоєння 16 ключових для дошкільнят навичок веселим і захопливим.

Прем'єра першої серії мультсеріалу "Іскорки суперсил" на Чілдрен Кінофесті / Фото ЮНІСЕФ

Прем'єра першої серії мультсеріалу "Іскорки суперсил" відбулася 8 червня на Чілдрен Кінофесті – наймасштабнішому в Україні кінофестивалі для дітей та підлітків.

Перші п’ять серій уже доступні для онлайн-перегляду на платформі розвитку дошкільнят НУМО, YouTube-каналі ЮНІСЕФ, "МЕГОГО" та "Піксель". Наступні п’ять серій з’являться онлайн протягом червня.

"Іскорки суперсил": дивіться інтро мультсеріалу

Довідка:

  • Проєкт "Іскорки суперсил" – це набір безкоштовних інструментів та методик для навчання й розвитку дошкільнят, втілений у різних форматах, серед яких мультсеріал, ляльковий театр та книжка оповідок, створений командою експертів ЮНІСЕФ в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України для платформи розвитку дошкільнят "НУМО".
  • Головна мета проєкту – щоденний розвиток дошкільнят за будь-яких обставин. В українських реаліях воєнного стану незалежність від умов і ситуацій є визначальною. Тож оригінальні інструменти стануть у пригоді батькам, опікунам, вихователям та працівникам громадського сектору.
  • Платформа розвитку дошкільнят "НУМО" – це практичні поради та вправи для батьків у простій та зрозумілій формі для розвитку навичок у дітей.