Традиція президентських привітань на телебаченні – спадок Радянського Союзу. Її започаткував Леонід Брежнєв.

Леонід Кравчук

Вперше вітав незалежних українців Леонід Кравчук у 92 році. Бажав, щоб новорічна казка стала реальністю. Пригадує, писали новорічне привітання без ялинки в кадрі і суфлера. Говорив президент своїми словами.

Той час був трішечки романтичним, і я завжди вкладав в привітання хоч якусь дозу романтики, – розповів Кравчук.

Леонід Кучма

Найбільше часу експериментувати "в новорічну ніч" було у Леоніда Кучми – 10 років поспіль.

До внука у екс-гаранта любов особлива, тому у 2003 році вітав країну в його компанії – біля каміну і з собакою. Так Кучма запровадив нестандартні новорічні промови.

Дорогі друзі, Новий рік для нас сімейне свято, в колі сім'ї зустріну його і я, як батько і як дідусь, – вітав свій народ Кучма.

Віктор Ющенко

"Помаранчевий" президент вперше звернувся до співгромадян у 2006 році. Всі привітання записували надворі, іноді – під пильною охороною солдатів та у компанії дітей.

Все буде добре, хай вітер несе ці слова від Софії до Говерли, від Говерли до Криму, від Криму до Сходу, від Сходу до Заходу, Півночі Півдня, – поетизував Ющенко.

Віктор Янукович

Віктор Янукович теж відзначився – одне зі своїх звернень виголошував в Києво-Печерській Лаврі. Бажав усім щастя, здоров'я та здійснення мрій. А в останньому перед втечею – заговорив про порозуміння.

Янукович і єдиний президент, який отримав відповідь на своє звернення від народу.

Українці – це сильна і горда нація, і злочинці нами керувати не будуть. Ми маємо незламну віру в нашу країну, і з цим ми йдемо в Новий рік, щоб більше ніколи в нашій країні не було того, що трапилося у старому, – щиро брехав Янукович.

Петро Порошенко

Вже відомо і про креатив Президента Порошенка – записав новорічне звернення до народу разом із Героями – "кіборгами".