Про це заявив голова підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету ВРУ з питань бюджету, заступник Голови партії від "Батьківщини" Іван Крулько, йдеться на сайті партії.

"Батьківщина", на відміну від інших фракцій, ретельно проаналізувала урядовий проект бюджету, і фактично виробила новий кошторис. Ми знайшли 357 млрд грн додаткового ресурсу: від детінізації економіки, від деофшоризації. Ми намагаємось змусити олігархів почати платити податки, а митницю – чесно збирати платежі. Це вже принесе до бюджету 200 млрд грн додатково», – пояснив політик.

Поданий кошторис на 2019 рік свідчить про те, що Петро Порошенко не готується до реальної перемоги на президентських виборах, не даватиме напрямки для її розвитку, зауважив Іван Крулько.

Ще один резерв для наповнення бюджету – скоротити кількість субсидій через зменшення тарифів на комунальні послуги, додав представник фракції.

Як зауважив депутат від "Батьківщини", влада подала "дембельський" бюджет на 2019 рік, у якому немає розвитку.

"Цей бюджет складався владою, яка вже йде. Це такий собі "дембельський" бюджет: там немає ідеї, немає напрямків для розвитку. Бюджет склали абияк, а далі – буде як буде…", – зауважив парламентарій.

За словами Івана Крулька, додаткові надходження "Батьківщина" хоче скерувати на збільшення соціальних стандартів: для того, щоб оживити купівельну спроможність людей, а також дати поштовх для малого і середнього бізнесу.

Також у партії Юлії Тимошенко пропонують збільшити мінімальні заробітні плати та пенсії, створити спеціальний фонд, який зможе надавати гранти для інноваційних проектів, для ІТ- технологій, щоб молоді українці не виїжджали за кордон, а мали можливості реалізувати себе в Україні, також передбачена підтримка наших військових та виділення коштів на національну безпеку.

"У нас баланс бюджету витриманий – копієчка до копієчки. Ми показали, де можна взяти і показали, куди гроші треба скерувати. І це якраз той професійний державницький підхід, який має демонструвати кожна фракція. Якщо уряд дослухається до наших пропозицій, бюджет стане більш народним і стане бюджетом розвитку, а не бюджетом проїдання", – підсумував Іван Крулько.