Про це 15 липня розповів журналістам головний судово-медичний експерт Нью-Йорка та коронер цього розслідування. Трагедія сталася у квартирі 73-річної ексдружини колишнього президента США.

До теми Я буду сумувати, – Іванка Трамп поділилася архівними фото з мамою, яка померла напередодні

Нові деталі загибелі ексдружини Трампа

Про те, що Івана Трамп загинула стало відомо 14 липня. Слід зауважити, що публічно цю інформацію вперше озвучив сам її колишній – одіозний 45 президент Штатів.

За даними американських ЗМІ, поліція встановлює, чи було причиною смерті падіння зі сходів у будинку на Манхеттені. Представник поліції Нью-Йорка повідомив, що офіцери в той день відповіли на виклик і прибули за адресою Івани Трамп.

Там правоохоронці вже зафіксували смерть. "Вона була оголошена мертвою на місці події, і в заяві додано, що "здається, немає злочину", – мовиться в повідомленні.

Хто такий коронер

У деяких країнах англо-саксонської правової сім'ї так називають посадову особу, яку призначають на розслідування певних типів смертей. Переважно це випадки, які вважають такими, що мають незвичайні обставини. Проте нерідко це й просто загибелі, які стались раптово.

Цікаво – чи був Дональд Трамп диктатором на посту президента: дивіться відео