Дональд Трамп сам повідомив про смерть своєї колишньої дружини. Вона народила йому сина Дональда-молодшого, дочок Іванку та Еріку.

Читайте також Трамп заявив, що за його каденції Росія не вдалася б до агресії

Мені дуже сумно повідомити всім тим, хто її любив, а їх багато, що Івана Трамп померла у своєму будинку в Нью-Йорку. Вона була чудовою, красивою та дивовижною жінкою, яка жила чудовим і натхненним життям,
– поділився Трамп.

За його словами, діти були гордістю матері. Вона пишалася ними так, як нею пишалась вся родина Трампів.

Івана Трамп народилася на території сучасної Чехії в 1949 році. З Дональдом Трампом вони розлучилися в 1999 році. Згодом він одружився з Марлою Мейплз, матір'ю його дочки Тіффані. З теперішньою дружиною Меланією він одружився у 2005 році.

Дочка Івани та Дональда Трампів допомагає Україні

  • Спільна донька Дональда Трампа та Івани, Іванка, допомагає українським біженцям та Україні загалом в такий нелегкий час. Донька політика Іванка Трамп передала мільйон страв для нашого героїчного народу, це більш як 70 тонн. Такий жест від родини Трампа був ще в березні. Гуманітарна допомога зі США тоді дісталася жителям Києва, Сум та Львова, який прийняв більш як 200 тисяч переселенців.
  • А у травні донька колишнього президента США Іванка Трамп зустрілася з українськими біженцями у Польщі. Вона поділилась словами підтримки. Спілкувалася з дітьми та підлітками, гралася з ними в ігри, заграла на гітарі з однією з дівчат, а також пригощала усіх їжею. Іванка спілкувалась і з дорослими, поділившись словами підтримки. Окрім того, Трамп зустрілася з польськими лідерами та подякувала їм за те, що надали прихисток українцям.

Який вплив має на Трампа його теперішня дружина: дивіться відео