З заявою щодо Росії Дональд Трамп виступив на власному мітингу в Арізоні. Колишній президент намагався продемонструвати "втрати" для світового порядку від того, що він не залишився при владі.

Цікаво Росія лякала США розміщенням ядерних ракет, – NYT

Проблем з Росією не було б

Нинішнє загострення ситуації попередник Джозефа Байдена назвав "браком поваги". Мовляв, у нього самого ніколи не було проблем з Росією.

У нас ніколи не було такої проблеми, не було проблем із Путіним та Україною. З Китаєм і Росією, залученими до агресії та провокацій, на які вони б ніколи не наважилися,
– заявив Дональд Трамп.

Він також зауважив, що під час президентства Джо Байдена Путін не лише погрожує Україні – загроза в особі Росії може прийти на Кубу та Венесуелу.

Президентство Трампа: досягнення й критика

  • Дональда Трампа часто критикували за те, що він не розглядав серйозно загрозу з боку Росії. Натомість він більше концентрував увагу на Китаю та Близькому Сході.
  • Варто відзначити, що в останньому напрямку в нього справді були доволі суттєві досягнення. Так, наприклад, він вперше з моменту появи держави Ізраїль зміг помирити її з частиною сусідів.
  • Натомість загроза Росії з боку Трампа залишалась непоміченою. Ба більше, після його саміту з Володимиром Путіним у 2018 році президента США критикували, мовляв, на фоні лідера Кремля той мав вигляд його "особистого фаната".

Також цікаво – Дональд Трамп у проєкті "Диктатори": дивіться відео