Відповідне розпорядження видав голова Луганської військової обласної адміністрації Сергій Гайдай. Разом з тим діятиме спеціальний режим світломаскування у ці години.

Важливо Росіяни скаржаться, що їхній рубль перетворюється на "фантики": перехоплена розмова

Хто може перебувати на вулиці під час комендантської години

З 21:00 по 5:00 на вулицях регіону можуть перебувати працівники Луганської обласної військової адміністрації, керівники військових та військово-цивільних адміністрацій населених пунктів.

Також представники органів місцевого самоврядування та визначені за їх розпорядженнями посадові особи; працівники правоохоронних органів, органів військового управління, військових частин та підрозділів ЗСУ.

Важливо! На вулиці та в інших громадських місцях можна перебувати лише за службовими посвідченнями.

Співробітники правоохоронних органів та військовослужбовці перевірятимуть, чи дотримуються громадяни комендантської години.

Яка ситуація на Луганщині

Російські окупанти хочуть захопити усю територію Луганської області. Зараз під контролем ЗСУ близько 10% регіону, ще на початку березня було 30%. Це нормально, адже місцеві бойовики разом з росіянами кинули значні сили на захоплення регіону. Але Збройні Сили України відважно відбиваються.

Зараз окупанти обстрілюють майже всі підконтрольні Україні населені пункти на Луганщині з мінометів та артилерії. Руйнування значні: лише за вчора, 21 травня, в Сєвєродонецьку пошкоджені 7 будинків, по 5 в Тошківці, Нирковому та Лисичанську, 4 – у Врубівці, 3 – в Гірському та Золотому, 2 – в Привіллі.

Також російські загарбники намагалися увірватися до Сєвєродонецька одразу з чотирьох напрямків – Осколонівки, Пурдівки, Щедрищевого та Смолянинового. Українським військовим вдалося відбити атаку – окупанти відступили на старі позиції.

Окрім цього, росіяни підірвали міст між Сєвєродонецьком та Лисичанськом поблизу залізничного вокзалу.

У липні 2014 року під час визволення Лисичанська бойовики підірвали проліт мосту, коли відступали. Відтоді сполучення між двома стотисячними містами було ускладнене. Міст відновили у 2016 році. Сьогодні історія повторилася,
повідомив Сергій Гайдай 21 травня.

Утім, сполучення між двома містами досі є.

Не пропустіть – Буданов: Путін у глухому куті, не може ані закінчити війну, ані виграти: дивіться відео