"Перші слова Луценка на волі підтверджують те, що він став зовсім іншою людиною – більш серйозною і виваженою. Це не той Юрій Луценко, який був два роки тому", – каже Чечетов, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Нардеп припустив, що звільнення Луценка вплине на розклад сил всередині опозиції.

"На тлі його перших слів та інтерв'ю на волі різко потьмяніли політичні зірки опозиції. Ще древні люди говорили, що на небі двох сонць бути не може. Тому, я думаю, що в таборі трьох "богатирів" – Яценюка, Тягнибока і Кличка – почнеться нервозність, а на фоні їхніх сварок внутрішня боротьба між Ющенком і Тимошенко виглядатиме як дитячий лепет", – впевнений парламентарій.

Й додав, що "на фоні потьмяніння опозиційного небосхилу ще яскравіше виглядатимие Віктор Янукович – як лідер нації та державний діяч, який і сьогодні, і завтра здатний рухати Україну вперед".

Нагадаємо, раніше Чечетов заявляв, що помилувавши екс-главу МВС Юрія Луценка, Глава держави Віктор Янукович вчинив "дуже благородно".

Нагадаємо, вчора вранці, 7 квітня, Президент України Віктор Янукович помилував декількох засуджених, серед яких колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко і колишній міністр охорони навколишнього природного середовища Георгій Філіпчук.

Шестеро засуджених вже знаходяться на волі. Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України.


Народний депутат від "Батьківщини" Андрій Парубій розповів, що екс-міністр Юрій Луценко вже виступив на мітингу у Києві, щоправда, телефонічно.

Рішення українського Президента Віктора Януковича помилувати екс-міністрів Юрія Луценка та Георгія Філіпчука привітав Генсекретар ради Європи Турбйорн Ягланд.