Йдеться про організації, які закликають до бойкоту Ізраїлю через її політику щодо Палестинських територій, інформує DW.

Читайте також: Ізраїль офіційно повідомив про вихід з ЮНЕСКО

7 січня профільне міністерство Ізраїлю оприлюднило список з 20 неурядових організацій, представникам яких заборонили в'їзд в країну.

Ми перейшли від оборони до наступу. Організації, які виступають за бойкот, повинні знати, що держава Ізраїль буде діяти проти них і не дозволить в'їжджати на територію країни, щоб нашкодити її громадянам,
– заявив міністр з безпеки країни Гілад Ердан.

У переліку опинилися організації, які закликали бізнес, митців та університети розірвати зв'язки з Ізраїлем та наполягали на санкціях проти цієї країни.

Зокрема, у "чорний список" потрапили, "Асоціація французько-палестинської солідарності", яка базується у Парижі, британська благодійна організація War on Want, "Американський комітет друзів на службі суспільству" та інші.

Усіх їх пов’язують з глобальним рухом "Бойкот, ізоляція та санкції" (BDS), що виступає за економічний, культурний та політичний тиск на Ізраїль з метою припинення окупації Палестинських територій.

Нагадаємо, на початку грудня президент США Дональд Трамп оголосив, що Вашинтог визнає Єрусалим столицею Ізраїлю, і готовий перенести туди своє посольство.