За інформацією журналістів, вже в середу, 5 червня, парламент мав голосувати за двох нових міністрів.

Читайте також Оборонні підприємства звернулися до Кабміну через мобілізацію працівників

Кадрові перестановки в уряді

Міністром інфраструктури, а також віцепрем'єром нібито мав стати нинішній глава НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов. Він замінив би на цій посаді Олександра Кубракова.

Тим часом Мінрегіон мав очолити заступник керівника ОПУ з регіональної політики Олексій Кулеба.

Однак голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що цього тижня кадрових перестановок не буде.

На цьому тижні ніяких кадрових питань у Верховній Раді України не передбачається. Прошу зважати тільки на офіційні джерела інформації,
– написав він.

Народний депутат Ярослав Железняк також прокоментував засідання парламенту. Він повідомив, що "по кадрам сьогодні офіційного рішення не буде. Головний кадровик ще не повернувся".

Кубракова звільнили з посади: що відомо

  • 9 травня під час засідання Верховної Ради нардепи проголосували за відставку тодішнього міністра розвитку громад і територій Олександра Кубракова.
  • Ініціатори звільнення пояснили його провалом регіональної політики, яка входить у зону відповідальності Кубракова. Відомо, що під час голосування у залі не було ні самого Кубракова, ні прем'єра Шмигаля.
  • Крім того, як виявилося, у день звільнення міністра із ним мала зустрітися глава Міністерства з економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свенья Шульце. Вона якраз прибула до Києва задля переговорів із Кубраковим. Як повідомляють ЗМІ, посадовці мали підготувати важливу для України конференцію з відновлення.