Членкиня Соціал-демократичного союзу Македонії оконфузилася. Це сталося після її зустрічі зі спікером Верховної Ради України Русланом Стефанчуком.

Читайте також Анна Трінчер зганьбилася на шоу, бо забула дату Дня Незалежності України: курйозне відео

Що зробила Калеска-Ванчева

Македонська депутатка створила пост у фейсбуці. Вона опублікувала світлину зі Стефанчуком та дуже дивно її підписала.

Зустріч із Олександром Турчиновим, спікером Верховної Ради, який також тимчасово обіймає посаду президента України, у рамках навчальної поїздки щодо демократичного розвитку до парламенту Швеції,
– заявила Калеска-Ванчева.


Оригінальний пост депутатки / Фото з соцмереж Калески-Ванчевої

Як відреагували мережі

Деякі користувачі соцмереж почали ставити смайли й глузувати з того, що ця депутатка досі живе у 2014 році та не знає, що в Україні відбувалося протягом 9 років після Революції Гідності. Однак частина інтернет-користувачів тактично їй вказала у коментарях на помилку у тексті. Згодом Снежана Калеска-Ванчева виправила своє повідомлення.


Відредагований пост депутатки / Фото з соцмереж Калески-Ванчевої

До слова, на допис відреагував і сам Руслан Стефанчук. При цьому він нагадав, що президентом України є Володимир Зеленський.

Дорога Снежана. Приємно було познайомитися. Але мене звати Руслан Стефанчук. Я спікер українського парламенту. Президент України Володимир Зеленський,
– написав Стефанчук.


Реакція Стефанчука на допис депутатки / Скриншот


Спільне фото двох політиків / Фото з соцмереж Калески-Ванчевої

Інші конфузні новини на тему політики

  • Володимир Зеленський ледь не забув телефон та павербанк у автівці після зустрічі з Олафом Шольцем. Однак німецькі правоохоронці вчасно це побачили та повернули українському президенту його смартфон разом із зарядним пристроєм.
  • Пропагандистка Кремля Маргаріта Сімоньян заявила, що нібито отримала посилку з вибухівкою у середині. Коли вона здійняла галас, то дуже швидко зясувалося, що у середині коробки була секс-іграшка.
  • У березні співробітники ДПСУ повісили опудало на ім'я Валєра біля держкордону Білорусії. Реакція білоруських прикордонників призвела до конфузу та спровокувала хвилю різноманітних мемів.