Відповідна інформація з'явилася на Google Maps. Зауважимо, що доступ до ресурсу – вільний, тому редагувати його може кожен. Якщо внесені дані не суперечать закону та моральним принципам, тоді вони на гугл-картах можуть залишитися надовго.

Ще один курйоз Таємне стало явним: на фото Харкова у Google Maps виявили чоловіка, що випорожнявся у кущах

Докладніше про калюжу імені Олександра Симчишина

  • Розташовується вона поблизу озера – з боку вулиці Панаса Мирного.
  • За словами місцевих, калюжа – бомба. Можна обійти болотом з боку дороги або болотом з боку озера. Якщо ж рушити прямо на калюжу – гарантовано промочите ноги, бо вона є глибокою.
  • Інший користувач жартує, що задивився в телефон і випадково зайшов в цю калюжу. У підсумку намагався звідси вийти дві доби.

Також у мережі з'явилися фото цієї нової "культурної пам'ятки" Хмельницького:

Що відомо про Олександра Симчишина

Він є представником "Свободи". Очолює Хмельницкий з 2015 року. На місцевих виборах 2020 переміг із результатом 86,83% голосів: це найвищий показник серед усіх обласних центрів України. До мертства був депутатом Хмельницької міськради, першим заступником голови Хмельницької ОДА, а згодом ще й виконувачем обов'язків голови ХОДА.

Хмельничани його критикують за роботу транспорту, зокрема маршруток. Крім того, багатьом не сподобалося, що у сквері Шевченка він відкрив туалет вартістю 2,6 мільйона гривень, а у центрі на Соборній вбиральня обійшлася місту в майже мільйон.

Додамо, що саме до Симчишина президент Зеленський їздив на "запашну каву" в локдаун, що коштувало усім учасникам застілля по 17 тисяч гривень штрафу.

До речі Хмельницький виграв найпрестижнішу нагороду ПАРЄ

Калюжа імені Симчишина на Google Maps: