Пряма трансляція на
Останні випуски

Камера GoPro самотужки промандрувала з Британії до Німеччини: 800 кілометрів за 2 місяці

Кадр з відео
Кадр з відео / Фото з вільних джерел

На німецькому острові Халліг Зюдероог виловили водонепроникну камеру GoPro, яка потрапила туди з пляжу в британському Йоркширі.

Камеру виявила пара, яка витягла з неї карту пам'яті й опублікувала відео на Facebook, пише The Guardian. У ролику хлопчик бігає з пристроєм узбережжям, потім залишає його на камені і забуває забрати. Через кілька хвилин камеру збиває хвилею і вона йде під воду.

Невідомо, скільки годин подорожі зняла GoPro, тому що німці опублікували тільки відрізок з власником і моментом занурення камери в воду. Вони звернулися до користувачів Facebook, щоб ті допомогли знайти хлопчика на відео.

Експерти Німецької морської пошуково-рятувальної асоціації спільно з Королівським національним морським інститутом змоделювали морську подорож камери. Фахівці розпізнали пляж і скелі в Йоркширі, і заявили, що загальний шлях пристрою склав близько 800 кілометрів.

Читайте також: Куля снайпера потрапила в камеру GoPro і врятувала солдату життя: опубліковано відео

Фахівці додали, що люди з відео могли бути і не з Йоркшира, а приїхати на пляж з Шотландії або південної Англії. Судячи з датою в ролику, камера загубилася 1 вересня, а знайшли її тільки в кінці листопада – вона пробула в дорозі близько двох місяців.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі