Цього року на Півдні Франції пройшов вже 64-й Каннський кінофестиваль. Нагороди роздані, зірки роз’їхались, але спогади та враження лишись.

«Золото» Канн

«Золоту пальмову гілку», яку знімальна група телеканалу новин «24» у складі мене:) та Юлії Даценко – ексклюзивно(!) знімали та тримали у руках, дісталась фільму «Древо життя». Режисер стрічки Теренс Малік працював над нею протягом 5 років. Фільм ще не бачила, але кажуть, що нагороду притягнув не акторський склад (Берд Пітт та Шон Пенн), а сама робота – зміст, виконання та задум. Виявляється, сценарій до фільму Малік написав ще у 1978 році. Думаю, така пауза перед екранізацією абсолютно виправдана.

Українська «пальмова гілка»

Марина Врода з короткометражкою «Крос» взяла «Пальмову гілку». За кілька днів до перемоги, режисера зізналась, що тепер, стоячи в Каннах, їй перемога вже не буде такою важливою. Тепер головне – як сприймуть картину в Україні. Подейкують, що короткометражку за тиждень покажуть на «Кінотаврі» у Сочі.

Справжні чоловіки

Справжні чоловіки, це ті, що можуть і посміятись, і повеселити, і потанцювати, а головне не бояться виглядати смішними, при цьому зберігаючи свою харизму та індивідуальність. Справжні чоловіки, ті, що впевнено себе почувають, як у костюмах, так і джинсах та кедах. Вони не видихають повітря, коли об’єктиви камери вже їх не фіксують. Вони такі які є, і це причаровує.

Благородство та джентльменство!

Одним з найяскравіших відкриттів цього фестивалю став актор Джуд Лоу. Скандаліст, «гроза» папараці та журналістів, батько 4-х дітей, який славиться своїм непростим характером, відкрився з зовсім іншої сторони. Було кілька моментів, де він проявив себе дійсно як справжній джентльмен. Можливо, його вчинки і не рівнялись зі спасінням людства, але враження він справив колосальні. Хотілось цього актора віднести до розділу «справжні чоловіки», але вирішила виокремити.

Мода

Тренди на майбутній сезон – вже розгадані. Червона доріжка як завжди майоріла найкращими вбраннями. Неймовірним та безаперечним хітом сезону стануть сукні з оголеною спиною.

Найкращі вбрання Канн

Та для себе обрала дві найкращі сукні за увесь кінофестиваль.

Перше – це Анджеліна у Atelier Versace.

Темний шоколад на акторці мав чарівний вигляд і виграшно на тлі яскравої червоної доріжки.

Друге – Ума у Armani Prive
Це неймовірна синя сукня, яку член журі вдягла на закриття фестивалю. Звісно, акторка кожної появи приємно вражала своїми нарядами, але останнє вбрання - підкорило. Це як раз той випадок, коли спочатку бачиш людину, а вже потім сукню, коли Ума Турман – «несла» сукню, а не вона її.

Місто

Так, місто вже в останній день фестивалю – нагадує просте провінційне містечко. Пустують ресторани, збираються декорації, людей майже немає. Вже наступного дня Канни починають жити своїм тихим ритмом, який також має свій шарм.

Фото: автора,

Reuters.com

Gettyimages.com

spletnik.ru

ap.org