У зв’язку з оголошенням карантину в Україні через коронавірус COVID-19, люди кинулись на закупівлю продуктів та інших товарів. Проте керівництво супермаркетів заспокоює – дефіциту не передбачається.

Читати також По всій Україні ввели карантин через коронавірус

Ситуація з асортиментним запасом та постачальниками у цей момент контрольована, розповіла у коментарі для сайту 24 каналу комерційна директорка "МЕТРО Кеш енд Кері Україна" Олена Вдовиченко.

В цілому, ми спостерігаємо збільшений попит на бакалійну групу товарів, але це, скоріше, органічне зростання продажів у зв'язку з Масляною і іншими сезонними весняними святами,
– зазначила Вдовиченко.

Також вона повідомила, що бізнес-модель "МЕТРО" передбачає забезпечення достатнього рівня товарного запасу, щоб покрити збільшений попит.

Додатково ми збільшили товарний запас у соціально значущих групах товарів бакалія, консервація, напої, а також дезінфектори та захисні маски,
– сказала Олена Вдовиченко.

В компанії зазначили, що розглядають альтернативні джерела закупівель, на які вони зможуть швидко перемикатися задля підтримки покупців.

Нагадаємо, що Кабмін ухвалив рішення про введення карантину на загальнонаціональному рівні. Через коронавірус в України на три тижні пропонують заборонити проведення масових культурних, спортивних та розважальних заходів, а також навчальний процес у школах та університетах.

Карантин в Україні: коротко

  • Кабмін ухвалив рішення про запровадження карантину на загальнонаціональному рівні 11 березня.
  • До 1 червня уряд пропонує заборонити експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.
  • На три тижні – до 3 квітня – пропонують заборонити проведення масових культурних, спортивних та розважальних заходів ( де заплановано участь 200 та більше осіб), а також навчальний процес у школах, університетах і дитсадках.
  • Ця заборона не стосується заходів державної необхідності, як засідання Верховної та обласних рад.
  • Проведення спортивних заходів буде можливим з дозволу міжнародних організацій, але обов'язково без глядачів.
  • Також уряд вирішив закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.


Що треба знати про коронавірус / Інфографіка 24 каналу