Так, 6 травня Crona Hotel & SPA у Східниці, що на Львівщині, провів справжній "Карпатський Великдень", зазначає 24 Канал. Під час заходу всі охочі змогли зануритись у культуру українського народу, насолодитись красою мальовничої природи і, головне, долучитись до збору на ЗСУ, що так важливо у нинішній час.

Дивіться також Як правильно українською називати перший день та тиждень після Великодня

Програма цьогорічного "Карпатського Великодня" від Crona Hotel & SPA була дійсно особливою. Запальна автентична музика додала гостям настрою на цілий день, а танцювальний майстер-клас від талановитого гурту "Дриґ" подарував кожному справжній дух народної енергії руху.

"Карпатський Великдень" від Crona Hotel & SPA: дивитися відео

Нудьгувати не було часу нікому, адже розваг було вдосталь як для дорослих, так і для дітей. Крім того, всі могли поласувати великодніми смаколиками та відпочити, споглядаючи мальовничі гори, до яких, здавалося, рукою можна дотягнутись.

Гості заходу мали змогу зануритись у культуру українського народу / Фото Crona Hotel & SPA

Проте справжньою окрасою заходу став унікальний перформанс "Писанки лісу", розташований просто на галявині перед готелем, який провела чарівна дівчина-сойка. Як виявилось, це не просто арт-інсталяція, а справжня подорож у світ нашої історії, в якій зародження чогось нового завжди пов'язувалось із яйцем, як символом всесвіту.

Унікальний перформанс "Писанки лісу" / Фото Crona Hotel & SPA

До слова, писанки були зовсім незвичайними.

Кожна з них символізує яйце певного птаха карпатського регіону Сколівські Бескиди, звідти й назва "Писанки лісу". Плямки, кольори, форми… У кожній деталі – якась особлива загадка, яку кожен відчув по-своєму,
– розповіла художниця і майстриня Оксана Садов'як.

Адже у віруваннях багатьох народів саме з яйця зароджується світ. А птахи були вісниками весняного воскресіння, сонця. Великдень – це якраз і є про перемогу світла над темрявою.


Заходи, які влаштовує готель, завжди особливі / Фото Crona Hotel & SPA

Нестандартний і творчий підхід простежується у всіх заходах, які влаштовує Crona Hotel & SPA. Святкування Дня Незалежності України, Різдво та інші свята тут відчуваються по-особливому. І річ не лише в комфортабельних номерах і неймовірному релаксі у SPA. Це особлива філософія готелю, виплекана природою Карпат, щирою гостинністю та жагою творити щось дійсно неповторне!