Донька померлого написала допис від його імені у фейсбуці. Вона наголосила, що 28 січня у її сім'ї трапилася велика катастрофа.

Читайте також Підстрелив друзів, міг битися з Кличком, товаришував з Мангером: що відомо про боксера Вірчиса

Аміна пригадала, яким був її батько

Дівчина зазначила, що не хоче вдаватися у подробиці про смерть Вірчиса. Натомість підкреслила, що неймовірно горда бути його дочкою. Про батька вона відгукується як про дуже добру та люблячу людину.

"Я тебе завжди пам'ятатиму щасливим і таким, що все дозволяє", – додала Аміна. Вона також пригадала, як Володимир казав, що "не знає нікого розумішного, окрім неї та Амосова".

Дякую тобі, Татусику, за все, що ти мені дав і продовжуєш давати своєю сильною енергетикою. Я тебе дуже люблю,
– написала Аміна.

Помер Володимир Вірчис: що відомо

  • Українські ЗМІ повідомили про смерть Вірчиса у четвер, 28 січня. Володимир – колишній боксер важкої ваги, влітку йому мало виповнитися 49 років.
  • Тіло спортсмена знайшли із зашморгом на шиї. Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство, але з позначкою "самогубство".
  • На початку січня чоловік опублікував у соцмережі допис, в якому просив про допомогу. Він закликав поділитися досвідом тих, хто у відчаї після того, як "кинули" близькі друзі.
  • Денис Казанський зауважив, що напередодні смерті Вірчис приходив на суд до Владислава Мангера, з яким раніше товаришував. Чоловік вимагав, аби той повернув йому борг.