24 канал повідомляв, що 18 жовтня в Азовське море упав російський навчальний літак Л-39. Тоді зазначалося, що льотчиків в районі падіння шукає пошуково-рятувальна група.

Читайте також: Падіння Су-27 на Вінниччині: з'явилась нова інформація про загиблого пілота зі США

20 жовтня у російському Міноборони сповістили, що два пілоти загинули та було знайдено фрагменти їхніх тіл, передає інформаційна агенція "Інтерфакс".

"За підсумками пошукових робіт 20 жовтня в районі катастрофи навчального літака Л-39 встановлено місця перебування фрагментів тіл обох загиблих льотчиків. Знайдені фрагменти упродовж дня витягали з води. Для підйому великих уламків фюзеляжу літака у район проведення пошукової операції спрямовано аварійно-рятувальний катер Чорноморського флоту, що є обладнаним підйомним механізмом і здатним забезпечувати водолазні спуски", – кажуть у російському оборонному відомстві.

Нагадаємо, на початку жовтня схожий випадок стався у Словаччині – тут також у районі авіабази Сліач в центральній частині країни впав навчальний літак ВПС Словаччини L-39, щоправда обидва пілоти встигли катапультуватися.