Нападником виявився учень 9 класу. Відомо, що підліток перебуває на психіатричному обліку.

Читайте також До кувалди недалеко: у школі в Челябінську на учнів напали молодики з молотками

Проніс до школи сокиру та ніж: правоохоронці відкрили справу проти нападника

Місцеві ЗМІ повідомляють, що учень 9 класу зміг пронести у школу сокиру та ніж. Хлопець відійшов у вбиральню, де надягнув на себе маску.


Маска і сокира нападника / Фото Tengri News

Неповнолітній вийшов в ній у коридор і напав на старшокласників. Школяр поранив 3 учнів – постраждали підлітки, що навчаються у 9 та 10 класах.

Двох з них госпіталізували з колотими ранами голови та передпліччя, а ще один учень отримав необхідну медичну допомогу на місці. Відомо, що різанина трапилася у Петропавловській школі № 4.

За наявними даними, неповнолітній перебуває на психіатричному обліку. Його затримали правоохоронці та розпочали досудове розслідування за фактом замаху на вбивство.


Школа, у якій трапилася різанина / Фото Tengri News

Зверніть увагу Стрілянина у школі Іжевська: кількість жертв трагедії зросла

Нещодавно у російській школі п'ятикласниця напала на свою подругу

  • У Росії учениця п'ятого класу напала з кухонним ножем на свою однокласницю. Різанина відбулася у підмосковних Хімках в місцевому ліцеї. За життя постраждалої борються лікарі.
  • Російські ЗМІ передають, що дівчинка отримала поранення в груди та голову. Загалом у потерпілої дитини нарахували близько 100 колото-різаних ран.
  • Їх усіх зашили, однак дівчинка перебуває в реанімації. Причина конфлікту наразі невідома.
  • Нападниця порізала подругу у шкільному туалеті, а тоді повернулася у клас і спокійно заявила, що вона "убила Соню". Правоохоронці кримінальні провадження про замах на вбивство та недбалість посадових осіб.