Будинок для короткочасного проживання приїжджих розташованйи у селищі Коктебель, неподалік Феодосії. Він стоїть на узбережжі Чорного моря.

Зверніть увагу Схеми на ДП "Антонов": хто і як заробляє на державному підприємстві

Що відомо про готель

Площа готелю – 510 квадратних метрів. Попри те, що Харченко став його власником ще у 2008 році, він не задекларував цю нерухомість.


Готель Villa Rosa / Скриншот з сайту

Журналісти "Схем" попросили очільника "Авіаліній Антонова" прокоментувати це. У відповідь Харченко заперечив свою причетність до готелю. Окрім цього, він не захотів коментувати документи з реєстру нерухомості України.


Витяг з державного реєстру / Фото "Схем"

Як дізналися розслідувачі, власнісь на Villa Rosa перереєстрували на Харченка за російськими законами у 2020 році (коли перебував на посаді керівника ДП "Антонов"). Цю інформацію він теж не прокоментував.


Власність на готель перереєстрували за російськими законами / Фото "Схем"

Перевірка декларації Харченка

Згнідно із результатами перевірки декларації Національни агентством з питань запобігання корупції, у документі є невідповідності, зокрема там відсутнє майно в окупованому Росією Криму.

Читайте також У деклараціях депутатів знайшли "помилок" на чверть мільярда

Харченко заявив, що ухвалив рішення про відчуження відповідного майна. "Ці об'єкти відчужили на початку 2021 року, однак до копій правочинів відчуження я не маю доступу", – сказав він.

НАЗК помітили недостовірне декларування і передало всю інформацію Національній поліції.

Повний випуск програми "Схеми": дивіться відео