Пряма трансляція на
Останні випуски

Керівництво держави боїться тваринним страхом антикорупційних органів, – Дрік

План Б - Читать новость на русском

Про антикорупційні війни – дивіться в інтерв'ю 24 Каналу з головою Громадського люстраційного комітету Олександрою Дрік.

– Війни, які відбуваються між НАЗК та НАБУ, показали, по-перше, наскільки сильно вище керівництво держави боїться тваринним страхом перед тим, що колись антикорупційні органи можуть запрацювати. Для того, щоб вони не запрацювали, вони роблять все можливе, щоб тримати їх під контролем.

Читайте також: Луценко прокоментував кримінальне провадження НАБУ проти нього через свого сина

– Але план, насправді, йде трохи далі. План полягає в тому, щоб дискредитувати ці органи, показати, що вони неспроможні працювати. Далі дискредитувати всіх тих, хто вимагав їхнього створення. Таким чином вбити кількох зайців одночасно – позбутися загрози бути коли-небудь покараним за свої злочини, зберегти систему, знищити потенційних конкурентів, знищити будь-яку можливість створити їм альтернативу і таким чином залишити все, як є.

– На сьогодні найбільш незалежним антикорупційним органом є НАБУ. Це очевидно. Але навіть НАБУ не може діяти без САП. Вони між собою пов'язані. Це означає, що сварити їх між собою, це те саме, що блокувати їхню ефективність. Але навіть якщо НАБУ і САП будуть працювати ефективно, але не буде судів і не буде суддів, які будуть готові давати оцінку тим справам, які передаються до них, тобто не буде вироків, то ми не можемо говорити про результативність цієї роботи.

Більше – дивіться в інтерв'ю.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі