Кіра Макогоненко – справжня зірка. В інстаграмі на Рожеву пантеру підписані 73 тисячі фанів. Ще більше людей слідкують за дівчинкою в ютубі.

Її спортивними успіхами вражені Усик і Ломаченко.

Бої і тренування дівчинки дивиться стотисячна армія вболівальників у всьому світі. Ще б пак, Рожева пантера – як називають її фанати – покаже клас будь-якому дорослому спортсмену. Як їй це вдається – розпитували журналісти 24 каналу.

По 4 години 6 днів на тиждень Кіра тренується в залі. Її тренування – це неабияке видовище. Кіру Макогоненко, без перебільшень, уже знає весь світовий бокс. У грудні 2018 року вона виборола Кубок з боксу у Берліні. Суперниць її віку не знайшлося, тому дівчинці довелося вийти проти старшої та важчої суперниці.

Я люблю удари, я люблю змагатися! Мені подобається те, що я боксую з людьми з інших країн,
– сказала чемпіонка України з боксу Кіра Макогоненко.

Тренує спортсменку батько – чемпіон України та світу з боксу та кікбоксингу Артем Макогоненко. Каже, жіночий бокс не любив, тож у 3 роки віддав доньку на художню гімнастику. Та проти генів не попреш. І вже у 7 років Кіра оголосила батькам: цю кар'єру закінчує та обирає ринг.

Коли Кіра прийшла в зал, їй дуже сподобалося. Я ніколи не хотів... Не було схильності до того, щоб вона займалася саме боксом. Але однозначно йшло до того, що вона буде спортсменкою,
– розповів тренер і батько Кіри Артем Макогоненко.

Work

Допис, поширений Артём Макогоненко (@artmakogonenko)

Допис, поширений Kira"Pink Panther" Makogonenko (@kiramakogonenko)

Потренуватися з Кірою приїздять спортсменки і з інших країн.

Я приїхала до Кіри та її тата. Я побачиа їх в інтернеті, дивилася її виступи на ринзі, і приїхала вчитися. Хочу бути як Кіра!
– поділилась думками спортсменка з Туреччини Дуру.


На рахунку Кіри – 33 виграшні бої. Вона весь час бере участь у різноманітних талант-шоу та їздить на змагання по всьому світу. Зараз заповітна мрія дівчинки – стати триразовою олімпійською чемпіонкою.

Щоб виграти Олімпіаду, треба мінімум 500 боїв! Так що мало в мене зараз ще боїв,
– запевнила чемпіонка України з боксу Кіра Макогоненко.

#boxing

Допис, поширений Kira"Pink Panther" Makogonenko (@kiramakogonenko)

Батько уважно слідкує, аби Кіра не перевантажувалась. Усі тренування підходять для її віку та статури. Сміється, часто доводиться гальмувати малу переможницю. Адже характер у неї ще той.

Можна і більше, але куди поспішати? Олімпійські ігри будуть тільки через 9 років,
– підкреслив тренер юної боксерки.

Окрім боксу, маленька чемпіонка ще встигає грати на піаніно, вчить англійську та грає в шахи. А ще готується до Чемпіонату України та прагне закінчити навчальний рік у школі на відмінно.

Relax

Допис, поширений Kira"Pink Panther" Makogonenko (@kiramakogonenko)

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram