"Отже, чесні, наш вихід! Харківська фанатська громадськість вирішила повним складом йти і захищати харківський Євромайдан від можливих провокацій простітушок", - йдеться у зверненні харківських вболівальників на сторінці спільноти в одній із соцмереж.

Поділені на північну та південну частини за розташуванням на стадіоні навіть домовились забути про внутрішні суперечки та об'єднати зусилля.

З собою не треба брати ніяких підручних засобів активного або пасивного захисту. У нас мирна акція. Якщо прийдуть всі, то жоден продажний гопник навіть не подумає сіпатися на мітингувальників. Роки на футбольних секторах і навколофутбольних полях дали достатньо досвіду кожному з нас, щоб ми могли справлятися з будь-якими проблемами своїми руками. Зараз саме той момент, коли треба показати, що в єдності наша сила!, - наголошують представники фанатського руху "Металіста".

Автори звернення закликали активістів одягатися тепліше та попросили долучатися до громадської акції всіх небайдужих людей.

Нагадаємо, раніше футбольні вболівальники підтримали Євромайдан вже в ряді міст. Близько 50 молодих хлопців у масках і капюшонах прийшли організованою колоною на площу перед пам'ятником Тарасу Шевченку у центрі Донецька захищати протестувальників.