"Пік страху": сюжет і трейлер фільму

Відео з'явилось 21 грудня на ютуб-каналі "Вольга Україна". На кадрах можна побачити Іванну Сахно, яка відчайдушно бореться за життя.

Не пропустіть "Диво-жінка 1984" чи "Безславні кріпаки": найочікуваніші прем'єри грудня 2020 року

За сюжетом фільму "Пік страху", сноубордистка влаштовує екстремальний відпочинок з коханим. У горах пара проводить чудово час, доки у їхньому житті не з'являється безжальний переслідувач. Під час спуску з гори він збиває з ніг сноубордистку, з чого і починаються небезпечні пригоди та гра на виживання.

Після смерті коханого спортсменка розуміє, що незнайомець не просто її переслідує. Він затіяв жорстоке полювання на відпочивальників, де шанси на виживання є мізерними. Однак сноубордистка не звикла складати руки, а тому вступає у нерівну боротьбу за життя.

"Пік страху": дивіться трейлер до фільму

Головні ролі у фільмі-жахів виконали:

  • Іванна Сахно
  • Алекс Хафнер
  • Тінатін Далакішвілі

Прем'єра "Піку страху" в Україні та Голлівуді

"Пік страху" вийде на великий екран 28 січня 2021 року. Саме тоді українські кіномани зможуть насолодитись захопливим і моторошним хорором, який вже наробив чимало галасу.

Це перший вітчизняний фільм, який презентуватимуть у Голлівуді. Права на показ стрічки Станіслава Капралова вже викупив один з найвідоміших дистриб’юторів світу – Lionsgate. За кордоном сподобалась ідея трилеру, а тому очікується, що українську стрічку "Пік страху" покажуть у США, Японії, Греції, Сінгапуру, Африки та країн Близького Сходу.