Що відомо про сферу діяльності Бабкової

Інформацію про справжню роботу харків'янки поширили у соціальних мережах. Користувачі також опублікували фото, на яких нібито зображена Бабкова.

Актуально "Ходять і займаються х*йнею": харків'янка назвала учасників параду вишиванок неосвіченими

На скриншоті видно, що дівчина є у списку вебкам-моделей. Інформація про неї завантажена 22 жовтня 2020 року.


Бабкова на сайті вебмоделей / Скриншот

2016 року Євгенія хотіла працювати перекладачем або редактором, про що мовиться у її резюме на сайті для пошуку роботи. Вона зазначала, що має досвід у написанні та перекладі статей.

2017 року дівчина опублікувала свою анкету як модель і акторка-початківець на сайті Acmodasi. Харків'янка уточнила, що займається співом і танцями, а також вказала, що має декількох видимих татуювань. Зауважимо, вони збігаються із тими, які видно на світлині вебмоделі.

Я товариська і харизматична. Є досвід у позуванні, часто брала участь у фотосесіях, впевнено почуваюся перед камерою. Готова годинами перебувати на фотосесіях (оскільки на рекламних зйомках і кінозйомках ще не бувала), бо шалено люблю увагу та камеру (як би дивно це не звучало),
– написала в анкеті Євгенія.


Скандальна харків'янка працює вебмоделлю / Скриншот


Як Бабкову записували у телефонній книзі / Скриншот

Коротко про скандал під час параду вишиванок у Харкові

  • Під час параду вишиванок Євгенію запитали, що вона думає про захід. Та грубо назвала учасників параду "неосвіченими людьми" і порадила їм витрачати час на "відновлення економіки". Крім того, харків'янка заявила, що гасло "Слава Україні – Героям Слава" – мовляв, нацистське.
  • Згодом вона вибачилася і сказала, що її "різкі висловлювання не були спрямовані на те, щоб когось образити".

Харків'янка образила учасників параду вишиванок: відео