Під час святкувань до 2 дівчат, які не були у національному вбранні, підійшов хлопець з мікрофоном та запитав, як вони ставляться до параду вишиванок.

Читайте також Парад вишиванок у Харкові: люди дотримувались "рушникової дистанції" – фото

Харків'янка зробила образливу заяву щодо учасників параду вишиванок

Це просто огидно. Я просто добре знаю історію цієї країни, і знаю про те, що гасло "Слава Україні – Героям Слава" – нацистське гасло,
– заявила дівчина.

Вона також зазначила, що учасники заходу "замість того, щоб піти працювати і якось відновлювати економіку країни, ходять і займаються х*йнею". Це дівчині чомусь здається смішним. Продовжуючи свою думку, вона додала: "вони начебто відстоюють… Я не знаю, який сьогодні день. День вишиванок?"

Після цього хлопець з мікрофоном поставив своє наступне запитання: "Так ви вважаєте цей парад парадом бидла?". На що харків'янка відповіла, що частково так, "адже учасники параду неосвічені люди, яким нема чого робити".

Парад вишиванки у Харкові: що відомо

  • У третій четвер травня в Україні вже 15 років поспіль відзначають День вишиванки. Цьогоріч свято випало на 20 травня.
  • У святковій ході в Харкові взяли участь, за даними ЗМІ, понад 600 людей. Люди пройшлися зі 100-метровим прапором та влаштували святковий велопробіг, а також імпровізований концерт з фотозоною з давнім національним одягом.

Різка заява харків'янки щодо параду вишиванок: відео