З нагоди Міжнародного дня театру Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко звернувся до всіх театралів. Він зауважив, що зараз театри по всьому світу переживають не найкращі часи, однак висловив сподівання, що невдовзі всі вистави збиратимуть аншлаги.

Читайте також Львівська опера безкоштовно транслюватиме нові вистави під час локдауну

Зараз театри в Україні та світі переживають складні часи. Через карантин зали пустіють, ще гірше – залишаються закритими тижнями і місяцями… Бажаю всім причетним, щоб пандемія відступила, і про кожну виставу можна знову було писати "аншлаг". Натхнення, цікавих п'єс та задоволених глядачів,
– написав Олександр Ткаченко.

Він поділився, що його любов до театрів розпочалась ще у дитинстві, коли йому пощастило потрапити за лаштунки та побачити казку зсередини. Міністр культури та інформаційної політики додав, що театри мають унікальну особливість: "Скільки б разів ти не переглядав ту ж саму виставу – кожен раз, мов вперше. Враження і емоції завжди нові.".

Оскільки в червоній зоні опинилася більшість регіонів України – Київ та ще 12 областей, всі святкові заходи до Міжнародного дня театру скасовані. Проте у Харкові, який має "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки, працівники державних театрів та діячі культури влаштували концерт, передає "ВЕХА". Вони зібралися на мітинг під стінами ХОДА, щоб привернути увагу до недостатнього фінансування театрів міста.

Мітинг супроводжується виступами гуртів Bud'more, Dостоевсkий FM, "Папа Карло" і музикантів Олега Каданова, Бориса Севастьянова, Місько Барбари. Так, глядачі продовжують збиратися.