Оля Полякова у прямому ефірі "Ток-шоу №1" вимагала від міністра Максима Степанова визнати, що її виступ у Харкові напередодні Дня вчителя не став причиною сплеску захворюваності на COVID-19. Їхню перепалку оприлюднили на офіційному ютуб-каналі "Україна 24".

До теми Чи є кримінальна справа на Олю Полякову через концерт в Харкові: відповідь Олексія Кучера

Голова МОЗ наголосив, що на момент проведення концеру Харків перебував на перших місцях серед українських міст за кількістю хворих на коронавірус. Тепер, через два тижні після масового заходу, в місті виявляють смертоносну інфекцію у рекордної кількості людей – 500-600 щодня.

Ви серйозно вважаєте, що збільшення захворюваності відбулося через мій концерт? Щоденно сотні тисяч людей їздять у метро, де не одягають масок. Коли почала поширюватися інформація про те, що концерт Полякової в Харкові спричинив спалах COVID-19. Так ось, спалаху через мій виступ не було, і я хочу щоб ви це визнали,
– заявила Полякова.

Вона також навела цифри захворюваності в Харкові до та після її виступу. За її словами, наступного дня після концерту інфекцію виявили у меншої кількості людей: 2 жовтня 342 хворих, а 4 жовтня – у 271 особи, 5 жовтня – у 284.

До теми Не читайте новини: Оля Полякова прокоментувала скандальний концерт в Харкові – відео

Степанов зауважив, що його претензії адресовані не конкретно співачці, а організаторам цього "свята", які в час пандемії влаштовують масовий захід та наражають громадян на небезпеку.

Будь-який концерт з великою кількістю людей у час пандемії є величезним ризиком та джерелом поширення інфекціїї. І це аксіома, а не теорема, яку ще треба доводити. Я не розумію про що ми сперечаємося, що ви хочете довести? Чи вплинув концерт, у якому ви брали участь на спалах захворюваності? Вплинув,
– сказав Степанов.

Перепалка Олі Полякової та Максима Степанова: дивіться відео онлайн