Дмитро Булах квапився на роботу. Поблизу станції метро його перестріли двоє. Напали зі спини, вдарили по голові, повалили на землю і почали бити ногами.

Читайте також: Побиття депутата Булаха: поліція відкрила справу

"Наразі здійснюються слідчо-оперативні дії на місці скоєння злочину, це біля станції метро "ХТЗ", проводиться встановлення свідків, досліджуються записи з камер відеоспостереження", – прокоментував начальник Індустріального відділу поліції Харкова Сергій Денисенко.

З травмами депутата доставили до лікарні.

У нього діагностовано черепну-мозкову травму, травму органів грудної клітки. Надано необхідну допомогу. На даний час потребує динамічного спостереження, його життю нічого не загрожує,
– повідомив заввідділу політравми лікарні швидкої та невідкладної допомоги Харкова Геннадій Гільборг.

Через травми Булах не може говорити. Замість нього ситуацію коментують колеги. Те, що напали саме сьогодні, невипадково. Харківський антикорупційний центр, який очолює Дмитро Булах, розслідує злочинні схеми в діяльності міської влади. І завтра, 31 серпня, на засіданні ради депутат планував розповісти про одну з них.

"Дуже велика кількість була різних і достатньо гучних тем, якими займався і Харківський антикорупційний центр, якими він (Булах – 24) займався як депутат обласної ради. І власне завтра має відбутися сесія обласної ради, на якій він планував виступати щодо достатньо резонансних тем", – сказав депутат Харківської обласної ради Ігор Черняк.

Читайте також: Депутат знайшов у своєму авто вибухівку: з'явилися фото

За словами колеги по центру Дмитра Дробота, за Булахом стежили. Декілька разів намагалися домовитися, щоб не публікував розслідування. Зокрема, такі звернення надходили стосовно "корпоративної схеми" нардепа від "Опоблоку" Дмитра Добкіна та мера Харкова Геннадія Кернеса.

Майже 10 років міська влада роздавала наближеним будівельним компаніям землю. Загалом близько тисячі гектарів. Усе робили під благородним соусом – нібито це були ділянки під будівництво соціального житла. Насправді ж там виростали багатоквартирні будинки чи бізнес-центри. У цій справі під слідством Михайло Добкін. У липні йому обрали запобіжний захід – заставу у 50 мільйонів гривень. Гроші внесли за нього Вадим Новинський та Борис Колесників.