Про це журналістам стало відомо з анонімних джерел 10 лютого. Згодо і сам Кернес молодший написав про цю трагедію у фейсбуці.

Зауважте "Тато живе на хмаринці": як Софія Стужук розповіла трьом дітям про смерть батька

Без матері залишилися двоє дітей

Наразі невідомо, яка саме була причина загибелі молодої жінки. Лише видання Newsroom написало, що це була важка хвороба. Користувачі мережі зазначають, що в жінки була онкологія, яка спровокувала смертельний інсульт.

Кохана, Ти стрімкою кометою пронеслася через моє життя. Залишивши по собі дві яскраві зорі – наших чудових дітей. Ти зігрівала і надихала мене прекрасних 16 років,
– написав Кернес.

Яна з чоловіком виховувала доньку Кіру та сина Луку. У фейсбуку Кирила Кернеса практично немає спільних фотографій із дружиною. Проте, ймовірно, саме вона була поряд із чоловіком на цвинтарі в річницю смерті його батька. Також він оприлюднив її фото в день смерті.


Померла невістка колишнього мера Харкова / Фото з фейсбуку Кирила Кернеса

Що відомо по померлу

Деталі особистого життя сім'я практично не розголошує. Проте відомо, що Яна Кернес працювала нотаріусом. ЗМІ у 2020 році писали, що вона заробляла втричі більше, ніж її чоловік. Він у той момент був заступником директора Харківського міського бюро технічної інвентаризації.

Що є в декларації сина Кернеса

Востаннє Кирило Кернес подавав річну декларацію у 2021 році. Там було вказано те ж місце роботи, а також і його депутатство в Облраді Харківщини 8 скликання.

Скільки він заробив за рік:

  • 75 тисяч гривень у комунальному підприємстві Харківському міському бюро технічної інвентаризації.
  • 805 тисяч гривень – на здачі майна в оренду.
  • Також заробив 936 гривень тисяч гривень з продажу нерухомості.

Із заощаджень у депутата були:

  • 4,8 мільйона гривень;
  • 82 тисячі доларів;
  • 22,5 тисячі євро.

Варто зауважити, що тоді він повідомив і про 30 мільйонів гривень готівкою. Ці гроші він отримав у подарунок від батька.

Депутат облради був у 2020 власником 2 квартир у Харкові – 166 і 35 квадратних метрів. Також мав нежитлове приміщення у понад 166 квадратних метрів. А ось у його дружини Яни Кернес на той момент були 4 квартири в місті.

Читайте повний текст допису Кирила Кернеса:

Кохана, Ти стрімкою кометою пронеслася через моє життя. Залишивши по собі дві яскраві зорі - наших чудових дітей.
Ти зігрівала і надихала мене прекрасних 16 років.
Ти була моєю найбільшою мрією і найпалкішою любов'ю.
Це гірке слово - була...
Мені все здавалося, що я здатен прихилити небо для Тебе. І що разом ми здолаємо цю потвору-хворобу. І знову велике щастя буде спільним, одне на двох. Аж ні. Доля зовсім інше накреслила для нас.
Я завжди пам'ятатиму нашу першу зустріч. Твій усміх, тепло твоїх очей триватимуть у наших дітях, додаючи мені сил іти далі.
Яно, рідна моя, дякую тобі за кожну хвилину разом.