Ця технічна помилка наробила галасу у Харкові, люди фактично "прощалися" з метро. Про це у прямому ефірі повідомила кореспондентка 24 каналу.

Зверніть увагу COVID-19 на Харківщині: кількість хворих стрімко зростає – в чому причина

Вона поспілкувалася з містянами: одні вважають, що закриття метро не врятує ситуацію, а людям однаково треба добиратись на роботу. Інші ж кажуть, що лікарні переповнені і обмеження могли б якось допомогти. Крім цього, мешканці Харкова самі наголошуть, що ніхто не дотримується маскового режиму: ні в транспорті, ні в супермаркетах. А водії та кондуктори перестали нагадувати про це.

В маршрутках, звичайно, всі без масок. В метро їх просто знімають. В магазинах те ж саме – хтось дотримається, хтось ні,
– зазначила місцева жителька Наталія.

Що каже влада про закриття транспорту?

Про те, що Харків не закриватиме метро, а також наземний транспорт повідомили на сайті Харківської міської ради. Мотивували це тим, що влада не хоче порушувати комфорт у місті, тому роботу транспорту зупиняти поки не збираються. Проте згідно з обов'язковими умовами адаптивного карантину, це заборонено.

Жодних обмежень щодо транспорту в Харкові вводитися не буде. І це не моє передвиборче гасло, а нормальне ставлення до харків'ян і забезпечення їхнього комфортного життя в місті,
– наголосив мер Харкова Геннадій Кернес.

Ситуація в лікарнях

Разом із тим, за останню добу у Харкові 146 нових випадків захворювання на коронавірус. Щодоби є приблизно півтори сотні нових хворих, а в інфекційній лікарні ліжка "забиті" на 100%. Їх звільняють тільки тоді, коли людей переводять в інші лікарні.

Дивіться відео журналістки 24 каналу про ситуацію в Харкові:

Що відомо про адаптивний карантин в Україні?

  • В Україні регіони з 1 серпня поділили на червону, жовту, помаранчеву та зелену зони.
  • Нові правила адаптивного карантину, за якими Україну розділили на 4 зони, набули чинності 3 серпня. Перегляд епідеміологічної ситуації проводитиметься щоп'ятниці.


Адаптивний карантин з 1 серпня / Інфографіка 24 каналу

Дивіться відео кореспондентів 24 каналу: