Про це розповіла сестра Анни Ольга, пише видання Status quo.

За її словами, жінка отримала закриті переломи ребер, струс головного мозку та закриту черепно-мозкову травму. Окрім того, Анна Крамар втратила дуже багато крові.

Читайте також: ДТП у Харкові: професійний автогонщик проаналізував участь Зайцевої у перегонах

"Їй пощастило вижити, але з важкими травмами. Ніхто не знає, якими наслідками обернуться для кожного потерпілого травми і операції. А тих, хто помер – не повернути зовсім", – з жалем додала сестра дівчини Ольга.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові Lexus в'їхав у натовп людей – 5 загинули на місці, 6 доставили в лікарню. Винуватицею аварії виявилась 20-річна Олена Зайцева, яка була за кермом Lexus.

Поліція Харківщини оприлюднила імена усіх 5 загиблих. А Геращенко показав детальне відео, як Зайцева порушила ПДР у Харкові та додав, що у справі є ще один свідок.

20 жовтня Київський районний суд Харкова обрав запобіжний захід Олені Зайцевій – наступні два місяці дівчина перебуватиме під арештом без можливості внесення застави. Окрім того, Зайцева заявила, що не визнає своєї вини.

В ДТП у Харкові також постраждала киянка, яка приїхала зі столиці на семінар і вирішила залишитися у місті ще на кілька днів у друзів. Вона також поділилась розповіддю про пережите.