Про це заявив його адвокат Сергій Перепелиця, передає УНІАН.

Читайте також: Учасник ДТП у Харкові вимагатиме проведення повторного слідчого експерименту

Слідчі дії (з Дроновим – "24") планувалися, але чомусь їх не було здійснено. І мені дуже цікаво, чому безпосередньо в лікарні, у відділенні, де перебуває мій клієнт, чергують співробітники правоохоронних органів. Ми не прохали застосувань до нас жодних засобів безпеки. Розцінювати це як якийсь тиск або вплив – можливо, але ми не будемо когось звинувачувати в незаконних діях. Але маємо те, що маємо. Працівники правоохоронних органів там присутні, і нам не повідомляється, хто це та для чого,
– наголосив правозахисник.

За словами адвоката, його клієнт нікуди не збирається тікати, хоча у нього для цього було безліч можливостей.

"Але він звернувся до лікарні і там перебуває. У нього не якась Vip-палата, він лежить на загальних умовах. Тому, якщо хотів би, він вже кудись поїхав би. Тому я не вбачаю за необхідне стерегти або перебувати в лікарні", – підкреслює він.

Також Перепелиця зауважив, якщо це охорона, то вона має надаватися за зверненням особи, що буде охоронятися, а такого звернення не було.

До слова, у прес-службі управління Нацполіції у Харківській області підтвердили, що до Дронова приставлено охорону.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові Lexus в'їхав у натовп людей. Внаслідок зіткнення з Volkswagen Touareg позашляховик відлетів на тротуар і наїхав на пішоходів: 5 загинули на місці, 6 доправили до лікарні. Імовірною винуватицею ДТП вважається 20-річна Олена Зайцева.

Увечері 20 жовтня Київський районний суд Харкова обрав запобіжний захід Олені Зайцевій, яка керувала Lexus, – наступні два місяці дівчина перебуватиме під вартою без можливості внесення застави. Крім того, суд позбавив дівчину водійських прав і наклав арешт на її автомобіль.