“Цього разу проплачені "тітушки" з бітами та свободівською атрибутикою повинні вчинити напад на З'їзд депутатів всіх рівнів Південно-Східних областей, Севастополя та АР Крим, що проходитиме з ініціятиви "Українського фронту"”, - йдеться в повідомленні прес-служби “Свободи”.

Харківська обласна організація “Свобода” заявляє, що не причетна до можливого розв'язання силового протистояння з опонентами від провладної партії.

"Лишень Харківська облрада може вирядитися у футболки вбивць "Беркут", а потім цинічно говорити про порядок та законність. У день національного трауру руками силовиків було вбито майже сто мирних громадян. Лишень Добкін й Кернес, виконуючи волю своїх кремлівських хазяїв або реалізуючи свої нездорові й параноїдальні фантазії про містичну фашистську загрозу, можуть створювати "потішні" організації й ними командувати. Маргінальний "Український фронт" – це організація, яка не має підтримки навіть у партії влади", – заявив голова Харківської обласної організації ВО "Свобода", народний депутат України Ігор Швайка.

Нагадаємо, у суботу за ініціативи Всеукраїнського громадського союзу "Український фронт" у Харкові відбудеться з’їзд депутатів всіх рівнів Південного сходу та Криму. Водночас Добкін наказав активістам "Українського фронту" повертатися з Києва до Харкова.

За інформацією “Правого сектора”, влада готує у Харкові “з'їзд”, на якому планується прийняття рішень із закликом до федералізації країни, а також військового втручання Росії в українські справи.

Екс-прем’єр-міністр Микола Азаров у Харкові провів сьогодні таємну зустріч з партійцями у харківському обласному осередку Партії регіонів.

Президент Віктор Янукович з обмеженим колом особливо довіреної охорони о 22:40 вилетів на Харків. Про це ZN.UA повідомило високопоставлене джерело в Адміністрації Президента. У президентському літаку є також спікер парламенту Володимир Рибак, голова АП Андрій Клюєв і народний депутат Вадим Новинський.

Сьогодні у Харкові кілька тисяч людей пізно ввечері вийшли на вулиці із криками "Зека геть!"